O firmie – Aurum Serwis Naprawa Laptopów i Komputerów

Naprawa i serwis laptopów, komputerów stacjonarnych.

Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne od 1998 roku! W tym czasie zdobyliśmy wiedzę. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać praktycznie każdy Państwa problem.

Serwis Pogwarancyjny

Prowadzimy pogwarancyjną naprawę i serwis laptopów  firm: Asus, HP, Lenovo, MSI, Dell, Sony, Toshiba, Acer

Sprzedaż laptopów i komputerów

Prowadzimy także sprzedaż komputerów, notebooków, tabletów, części komputerowych, monitorów, drukarek. Zajmujemy się tym już od 1998 roku.

Od 2007 roku należymy do ogólnopolskiej sieci sklepów Alsen.

Naprawiamy komputery typu laptopy, desktop, terminale sieciowe, serwery, wydajne wieloprocesorowe stacje obliczeniowe.

Współpracujemy z najlepszymi firmami dystrybucyjnymi.
Nasi pracownicy odbywają systematycznie szkolenia dotyczące wdrażania nowych technologii i produktów firm Intel, Seagate, Microsoft i innych.

Nasi Klienci

Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni i instytucje m.in. Politechnika Łódzka, Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania, Szpital im. S.Sterlinga, Muzeum Sztuki i inni.

Kochamy nasze miasto Łódź

Honorujemy obniżki wynikające z posiadania Karty Łodzianina – Zapraszamy wszystkich Łodzian !

Aurum Naprawa i serwis – Łódź

Aurum Serwis Laptopów i Komputerów zaprasza klientów z terenu miasta Łódź oraz okolicy. Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zakresem oferowanych usług.

Naprawa komputerów i serwis laptopów

Naprawa komputerów, niezależnie od tego czy jest to naprawa laptopów czy komputerów stacjonarnych obejmuje szereg zróżnicowanych działań, które każdorazowo dostosowujemy do stanu urządzenia oraz charakteru usuwanej usterki. Nasz Serwis od lat zajmuje się naprawami typu hardware i software urządzeń elektronicznych – od dużych komputerów stacjonarnych, przez laptopy, po urządzenia mobilne.

Oferowany przez nas serwis laptopów i komputerów wykonuje naprawy pogwarancyjne, w ramach których naprawiamy lub wymieniamy uszkodzone komponenty, takie jak klawiatury, matryce monitorów, dyski twarde i inne. W zależności od stanu serwisowanego urządzenia naprawa może obejmować także czyszczenie komputera ze złośliwego oprogramowania lub śmieciowych plików, które utrudniają lub uniemożliwiają jego prawidłową pracę. Takie usługi również wykonujemy. Podobnie jak prace związane z modernizacją i podnoszeniem parametrów serwisowanych urządzeń. Zapewniamy kompleksowy serwis w jednym miejscu, dzięki czemu naprawiane oraz modernizowane przez nas urządzenia działają sprawnie i nie stwarzają trudności podczas dalszego użytkowania.

 

Zapraszamy