Naprawa laptopów Asus

Naprawa Laptopów Asus

uszkodzona karta wi-fi po zalaniu
Laptop Asus po zalaniu – uszkodzona karta wi-fi

Częste uszkodzenia laptopów Asus.

Nasza firma zajmuje się naprawą laptopów Asus. Asus to bardzo popularna w Polsce marka z pewnością dbająca o wysoką jakość produktów. Podczas gdy klasa premium jest dobrej jakości w tanim segmencie psują się obudowy, niekiedy wyrywają zawiasy. Przede wszystkim częstym uszkodzeniem jest awaria gniazda zasilania. Godne uwagi w  modelach  z dodatkową kartą graficzną są awarie układów BGA.
Z pewnością w tanich modelach zalecamy wymianę dysków twardych na szybsze modele. Niezależnie od modelu popularną awarią jest uszkodzenie dysku twardego. W praktycznie każdym notebooku Asus zalecamy instalacje czystego systemu Windows bez dodatkowych, obciążających programów. Przede wszystkim zwiększy to szybkość wczytywania systemu.
W starszych modelach częsta ulegała przetarciu taśma matrycy. Często też wyłamywały się zawiasy. Dzięki opracowanej w naszej firmie metodzie nitowania jesteśmy w stanie uratować tak uszkodzone laptopy.
Nasza firma zajmuje się pogwarancyjną naprawą komputerów Asus. W większości przypadków naprawa laptopów Asus jest możliwa i skuteczna.

Czas naprawy laptopów Asus i dostępność części zamiennych:

Dzięki łatwemu dostępowi części zamiennych naprawa Asus trwa od jednego dnia roboczego. W związku z tym ekspertyzę uszkodzeń i wycenę kosztów naprawy robimy praktycznie od chwili przyniesienia sprzętu do naprawy. Po zdiagnozowaniu awarii dzwonimy do Państwa aby omówić szczegóły.

NASZ ADRES – KONTAKT – jak dojechać – bezpłatny parking

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas.