Profesjonalne zestawy komputerowe – sprzedaż i naprawa

Profesjonalne komputery

rozbudowa i przyśpieszenie komputera do gier
Rozbudowa i przyśpieszenie komputera do gier

Proponowane przez nas komputery nadają się do zastosowań profesjonalnych..

W związku z tym w projektowaniu zestawów bierzemy pod uwagę ich szybkość działania, wysoką jakość komponentów i kulturę pracy.

Godne uwagi jest to, że naszym celem jest maksymalne zminimalizowanie hałasu przy zachowaniu optymalnej wentylacji komputera.

Jeszcze bardziej zwracamy uwagę na całkowity pobór prądu, minimalizując jego zużycie.

Otwarta, nowoczesna architektura sprzyja dalszej modernizacji stacji roboczej lub serwera.

Dlatego dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.


Wybór i zakup komputera

Niewątpliwie musimy sobie uświadomić do jakich celów będziecie używać swojego komputera. Jeżeli zamierzacie kupić komputer do prostych zadań: pracy, księgowości, pisania tekstów, korzystania z poczty elektronicznej i internetu, wydaje się, że nie jest potrzebny najnowocześniejszy i najdroższy model. Do takich zastosowań prawdopodobnie wystarczy komputer z procesorem od 2000 MHz z dyskiem twardym od 512 GB SSD i 4 GB pamięci, ze zintegrowana karta graficzną.

Zaawansowany komputer do gier

modernizacja komputera dla gracza
Modernizacja komputera dla gracza

Jeżeli zamierzacie używać bardziej zaawansowanych programów i gier, w związku z tym powinniście przygotować się na większy wydatek kupując bardziej zaawansowany zestaw. Najnowsze gry wymagają przede wszystkim większej mocy procesora. Większej ilości pamięci Ram (16-32-64 GB) Niezbędna jest także jeszcze bardziej wydajna karta grafiki trójwymiarowej. Godne uwagi są układy firm GeForce lub Radeon. Jako uzupełnienie zestawu proponujemy kilkanaście modeli monitorów LCD.


Zużycie energii i poziom hałasu

Godne uwagi jest to, że oprócz zachowania wydajności i niezawodności naszych produktów zwracamy szczególną uwagę na poziom emitowanego hałasu i pobór mocy. W związku z tym proponujemy specjalne rozwiązania jeszcze bardziej redukujące poziom hałasu w przeciwieństwie do rozwiązań standardowych.

Rozbudowa komputera

Otwarta, nowoczesna architektura sprzyja dalszej modernizacji komputera. W każdym modelu przewidziano możliwość dalszej rozbudowy. Późniejsza wymiana procesora, powiększenie pamięci Ram, wymiana dysku twardego lub napędu DVD zawsze będzie możliwa. W razie potrzeby, modernizacji podejmą się nasi pracownicy.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby (Łódź, ul. Wólczańska 12) Służymy pomocą w wyborze optymalnej konfiguracji komputer.

Kontakt- jak dojechać – bezpłatny parking